![](https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/470428_265127370280135_1248656701_o.jpg)
Η Φάτνη στήθηκε με προσωπική εργασία μελών του συλλόγου μπροστά από το ναό του Άγιου Ιωάννη.
Ο σύλλογος "Το Τσαρσί" αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει θερμά την ζωγράφο κ. Πανταζή Γκάγκα Μαρία για τη δωρεά στο σύλλογο τις φιγούρες από τη Φάτνη.
Το Δ/Σ του συλλόγου στέλνει στα μέλη του αλλά και όλο το κόσμο τις θερμότερες και καλύτερες ευχές μου για Υγεία, Αγάπη και Δημιουργία σ’ αυτούς τους δύσκολους καιρούς.
![](https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/470428_265127370280135_1248656701_o.jpg)
![](https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/457195_265127456946793_1803110739_o.jpg)
![](https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/473750_265127210280151_10851673_o.jpg)
![](https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/456767_265127416946797_1412758934_o.jpg)