![](https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/598559_261735390619333_1988059073_n.jpg)
και ανέδειξε τους δύο τυχερούς που είναι η Ανδρονίκη Ντανάση και ο Ευθύμιος Καραντίνος και οι δύο θα ειδοποιηθούν με επικοινωνία, ώστε να παραλάβουν το δώρο τους.
Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε με ηλεκτρονικό τρόπο, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή True Random Number Generator, ώστε να υπάρχει το αδιάβλητο της συμμετοχής και η μη παρέμβαση του ανθρώπινου παράγοντα.
Ο Διαγωνισμός συνεχίζεται, κερδίστε κάθε μέρα 2 μάρκες για το παγοδρόμιο στο Χωριό του Άη Βασίλη.
Δείτε εδώ πως συμμετέχετε αλλά και τους όρους του διαγωνισμού.