![](https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/552440_249216018537937_244768595_n.jpg)
Στο Δημοτικό Μπαϊρακτάρειο Ωδείο Καστοριάς και με παρουσία πλήθος κόσμου πραγματοποιήθηκε
η 15η Συνάντηση Χορωδιών όπου ήταν συν διοργάνωση του Δήμου Καστοριάς, του Μουσικοφιλολογικού συλλόγου Αρμονία και του Πολιτιστικού συλλόγου "Αθ.Χριστόπουλος", ενώ συμμετείχαν η παραδοσιακή χορωδία του συλλόγου Αθανάσιος Χριστόπουλος συνοδευόμενη από την ορχήστρα τα Χάλκινα της Καστοριάς, η παρέα Φίλων Τραγουδιού του Μουσικοφιλολογικού Συλλόγου Αρμονία. και η χορωδία Νεμέας "Πολύφεγγος".
![](https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/552440_249216018537937_244768595_n.jpg)
![](https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/408004_249216081871264_783126036_n.jpg)
![](https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/548920_249216101871262_814870688_n.jpg)
![](https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/74793_249216418537897_1321925507_n.jpg)
Χορωδία Πολιτιστικού συλλόγου "Αθανάσιος Χριστόπουλος"
Χορωδία Νεμέας "Πολύφεγγος"
Παρέα Φίλων Τραγουδιού Καστοριάς του συλλόγου "Αρμονία Καστοριάς"