Μέσα σε μια όμορφη ατμόσφαιρα, ο Προοδευτικός Σύλλογος Κυριών Καστοριάς έκοψε την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του συλλόγου.
Σήμερα Κυριακή 17 Ιανουαρίου 2016 στην αίθουσα "ΚΥΚΝΟΣ" του LIMNEON RESORT AND SPA τα μέλη και οι φίλοι/λες του Προοδευτικού Συλλόγου Κυριών Καστοριάς έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του συλλόγου, τυχερή της βραδιάς, η οποία έτυχε και φλουρί ήταν η κυρία Μαίρη Βίσκου.
Η βραδιά ολοκληρώθηκε με ζωντανή μουσική και χορό, ενώ, από τις κυρίες του συλλόγου, προσφέρθηκαν σε όλους, πίτες και γλυκά
Φωτογραφίες
![](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/12487185_1197414890287047_2482098141733403442_o.jpg)
![](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/12493703_1197413970287139_8991611340001642179_o.jpg)
![](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/12418807_1197414176953785_1588295326381433538_o.jpg)
![](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t31.0-8/12471550_1197414276953775_3720890099212872967_o.jpg)
![](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/12471808_1197414426953760_856106527033058187_o.jpg)
![](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xfl1/t31.0-8/12605303_1197413903620479_480389333075158461_o.jpg)
![](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xlf1/t31.0-8/12469407_1197414576953745_3242291082171685086_o.jpg)
![](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xtf1/t31.0-8/12593900_1197414900287046_2938111154761677817_o.jpg)
![](https://scontent.fath1-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/12493806_1197414833620386_6810463390226916132_o.jpg)