![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi4GOMyOszEni2rOSA4YitSHlxepboxmVR2bs0Hdlo1A4fQKL1gf_DbFHjDku6uZHM3wUTh3GFC9YRg03ajKpj3I8iIR9G8K9ULBevMBR5VlQyauLhriFK5Yeti7zviRyW2GSCeeUD-mv9O/s400/1617.jpg)
μετά από πολύ αγώνα που κάναμε και με την βοήθεια της Περιφερειακής Ενότητας Καστοριάς και του Δήμου Καστοριάς για να βγει η οικοδομική άδεια, την οποία έχουμε πλέον στην κατοχή μας και ξεκινάνε οι εργασίες για την ανοικοδόμηση του νέου Εκθεσιακού Κέντρου, σας προσκαλούμε το Σάββατο 19-1-2013 και ώρα 12.00 στον Αγιασμό και τη Θεμελίωση του Νέου Εκθεσιακού Κέντρου.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Εκ των Διοικήσεων